top of page

Platební podmínky a opakované platby

Pro prodej Členství na 1/3/12 měsíců, dále také VIP členství, prostřednictvím webového rozhraní www.prodejvstupenku.cz prodávajícím – J&J Partners Invest s.r.o. IČ 09603280 , se sídlem: Korunní 2569/108, Vinohrady, 101 00 Praha (dále jen „Prodávající“) S Vaším souhlasem, který nám udělíte zaškrtnutím příslušného okénka pro souhlas s opakovanou platbou přímo v objednávkovém formuláři, využíváme jako Prodávající při prodeji Členství na 1/3/12 měsíců, dále také VIP členství, opakované platby (tj. automatické strhávání plateb z platební karty, tzv. reccuring payments), a to po dobu trvání Členství v klubu. Pro realizaci opakovaných plateb využíváme platební bránu Stripe společnosti Stripe, Inc. Opakované platby se týkají všech variant Členství, přečtěte si prosím podrobně tyto podmínky.

1. Zaškrtnutím souhlasu udělujete souhlas: se založením a parametry opakované platby (podrobnosti se dozvíte níže) a s uložením platebních údajů na straně platební brány Stripe. Platební údaje, tj. zejména čísla platebních karet a další údaje zadávané při platbě, s Prodávajícím uvedená společnost nesdílí a Prodávající k nim nemá přístup. Společnost Stripe, Inc. nakládá s údaji platební karty podle mezinárodního bezpečnostního standardu PCI-DSS Level 1 (jedná se o nejvyšší úroveň datové bezpečnosti v sektoru zpracovávání platebních karet).

2. Společné informace pro všechny opakované platby u jednotlivých typů Členství a možnost skončení Členství:

  1. Jakmile v rámci první objednávky konkrétního Členství odsouhlasíte opakovanou platbu a platba bude úspěšně dokončena, do 3 pracovních dnů Vám přijde do emailu potvrzení, že opakovaná platba byla založena, včetně faktury za první zvolené období. Dokud neukončíte své Členství (nebo ho nezměníte na jiný typ), pak vždy poslední den starého členského období (tj. například u měsíčního je to stejný den měsíce následujícího. Na př.: koupeno 5.5. tak se následující platba provede 5.6. ) dojde k automatickému strhnutí platby za členství (konkrétní částky se řídí aktuálním ceníkem dostupným na stránce Ceník).
     

  2. Pokud sami neukončíte Členství na webovém rozhraní v členské sekci, dojde automaticky k prodloužení Členství na stejné období a ke strhnutí opakované platby za toto období.
     

3. Parametry opakované platby: Jde o platbu za Období ("1/3/12 měsíců a VIP členství - vybráno Kupujícím v objednávkovém formuláři při platbě). Platba se strhne vždy poslední den Členství a to po celou dobu trvání Členství dokud Členství neukončíte – viz odst. 2.2.). Strhávána bude fixní částka, ve výši stanovené v Ceníku při každé jednotlivé platbě. Pokud dojde ke změně ceny Členství, budete o tom předem informováni emailem a sami se rozhodnete, zda budete v Členství dále pokračovat anebo jej zrušíte.

Pokud se rozhodnete neprodloužit Členství o další období, je nutné, abyste Členství zrušili před koncem aktuálního období, jinak bude platba provedene na novu částku. ​

Tyto podmínky jsou účinné od 1.1.2023

bottom of page