top of page
Kdo stojí za projektem ProdejVstupenku.cz

Náš příběh

Jsme dva přátelé, kteří mají vášeň pro živé akce a dobře se orientují na trhu s prodejem vstupenek. S tímto podnikáním jsme začali před mnoha lety, když jsme byli oba mladí a hledali jsme způsob, jak si vylepšit příjem. Oba jsme tehdy ještě studovali, ale stále jsme hledali způsoby, jak si přivydělat, ať už na samotné koncerty, které nás baví, a nebo prostě jenom na dovolenou a zábavu. Jednoho dne Honza narazil na článek o přeprodeji vstupenek a okamžitě nás zaujal. Udělali jsme si průzkum a zjistili jsme, jaký je v tomto odvětví potenciál zisku.

Rozhodli jsme se to zkusit a začali jsme experimentovat s nákupem a dalším prodejem vstupenek na různé akce. Nebyla to snadná cesta, cestou jsme čelili mnoha výzvám, ale z chyb jsme se hodně naučili. Zjistili jsme, kde nejlépe nakupovat vstupenky, jaké jsou nejlepší platformy pro jejich další prodej a jak stanovit konkurenceschopnou cenu. Naučili jsme se také, jak se orientovat v právních a etických aspektech přeprodeje vstupenek.

Metodou pokusů a omylů jsme se naučili nakupovat vsupenky tak, abychom stabilně dosahovali velmi pěkného zisku a od té doby se tomu věnujeme. Vybudovali jsme spolu úspěšný projekt a nyní se chceme podělit o své znalosti a zkušenosti s ostatními, kteří se chtějí naučit, jak vydělávat na nákupu a přeprodeji vstupenek. Nabízíme komplexní školení, tipy na akce a zdroje, které vás naučí dovednostem potřebným k úspěchu v resellu vstupenek.

 

Skvělé na tomto podnikání je, že ho lze provozovat odkudkoli na světě a zabere jen několik hodin týdně. Díky správným informacím, zdrojům a výběru akcí můžete resell proměnit ve výnosný vedlejší přivýdělek nebo dokonce ve full-time kariéru. Připojte se k nám a naučte se vydělávat peníze nákupem a dalším prodejem vstupenek.

125765637_690323191878707_7021176913362314698_n (1).jpg

Proč zrovna resell?

Honza, zakladatel projektu
Srovnání

Srovnání resellu a dalších forem online podnikání

Resell
Drop-shipping
Forex
Digitální produkty
SMMA
Počáteční kapitál
Od 1,000 Kč
Od 10,000 Kč
50,000 Kč +
0 Kč
0 Kč
Časová náročnost
1 až 3 hodiny týdně
1 až 3 hodiny týdně
15 hodin týdně a víc
10 hodin týdně a víc
30 hodin týdně a víc
Rychlost prvního výdělku
Jednotky týdnů
Jednotky týdnů
Nikdy
(dlouhodobě)
Týdny
Týdny
Složitost
Jednoduché, plus tě vše naučíme
Střední až pokročilá
Mission impossible
Střední
Vysoká
bottom of page